УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » події » Оголошення про створення Громадської ради при САД у Закарпатській області

Оголошення про створення Громадської ради при САД у Закарпатській області

З метою забезпечення участі громадськості у реалізації державної політики та здійснення громадського контролю в сфері дорожнього господарства при Службі автомобільних доріг у Закарпатській області створюється Громадська рада.

 До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та ix об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств i установ, легалізованих відповідно до законодавства України.


 Членство в Громадській раді є індивідуальним, до складу ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Бажаючим прийняти участь в установчих зборах необхідно подати заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
 До заяви додаються:
• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
• копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей i завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
• інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства;
• відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 Установчі збори для формування складу Громадської ради при САД у Закарпатській області планується провести 29 березня 2016 р., про що буде оголошено додатково.
 Заяви для участі в установчих зборах приймаються включно до 11 березня 2016 р. Матеріали подавати у паперовому вигляді на адресу: 88000, м. Ужгород, вул. Собранецька, 39 та в електронному вигляді на адресу harmasij_jar@ukr.net

Прес-служба САД у Закарпатській області

Файли для завантажування