Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Дорогу Н-09 ремонтують вже на Рахівщині

Дорогу Н-09 ремонтують вже на Рахівщині

Крок за кроком, поступово, тривають ремонти на автодорозі державного значення Н-09.

 

Роботи тривають та просуваються від міста Мукачево у напрямку міста Рахова. Зараз капітально ремонтують ділянки в Іршавському районі.

Хід виконання робіт інспектували телевізійники М-студіо. 

Ось що писали журналісти:

"Наразі кипить робота на Іршавщині. Нове дорожнє полотно устелили від Сільця через Кам’янське, Дунковицю, і наразі важка техніка розмістилася на узбіччі траси біля села Горбок.

Через те, що підрядники ремонтують дорожні смуги по черзі – рух автошляхом ускладнений, на дорозі постійно затори. Водії чемно чекають і, попри спеку, не скаржаться – радіють, що нарешті дорогою можна буде комфортно їздити.

Варто додати, подбали підрядники і про систему водовідведення. Паралельно з важкою технікою, екскаватор вздовж дороги прокопує стічні канави. Верхній шар старого дорожнього полотна зняли аж до села Березинка Мукачівського району. Найближчим часом планують закінчити цю ділянку автошляху"

Переглянути сюжет можна за посиланням тут.

Також роботи з середнього та дрібного ямкового ремонту проходять територією Рахівського району. 

На фото:

Нагадаємо, що днями - 19 червня - саме тут, на Рахівщині утворився селевий потік. Ці ділянки дороги були вкрай ушкодженими. 

Про це ми повідомляли громаду на сторінці САД у ФБ: 

Подія трапилася на ділянці 150-151км. (село Ділове Рахівського району) автомобільного шляху Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів.

Силами САД у Закарпатській області здійснювалися термінові заходи з відводу води з дорожнього полотна та допомога учасникам дорожнього руху в пересуванні. 
Ми вкотре звертаємо увагу наших громадян на проблему очистки-захаращення та часом навіть забудови водовідводів вздовж дорожнього полотна. Це є надважлива складова будівництва та якісного ремонту дороги.

САД у Закарпатській області здійснює весь комплекс заходів для ремонту цієї найбільш проблемної дороги державого значення в краї. Ми сподіваємося на порозуміння учасників дорожнього руху та співпрацю з місцевими громадами в питанні відновлення та будівництва цієї важливої транспортної артерії Закарпаття.