УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Дороги державного значення на Закарпатті наразі чисті. Рух протягом минулої доби не переривався і не обмежувався. Проїзд забезпечений.

Дороги державного значення на Закарпатті наразі чисті. Рух протягом минулої доби не переривався і не обмежувався. Проїзд забезпечений.

Ситуація на дорогах державного значення на 11.00 6 січня

Т-07-18 Нижні Ворота- Міжгір’я на 24 км підмито та зруйновано низову кам’яну підпірну стінку ( на відрізку 10 п.м). Загрози руху нема.

Унаслідок збільшення рівнів води у річці Тиса неподалік Хуста на автодорозі Н 09 ( км 54+000) стався перелив води, товщиною 15 см протяжністю до 30 см. Рух автотранспорту продовжується. Поліція моні торить на місці ситуацію. У разі необхідності буде перекрито рух.

На км 77+000 рівень води в Тисі сягнув рівня узбіччя дороги Н-09 Мукачево- Івано-Франківськ-Львів.

На км 37+900 в районі сіл Сільце та Вільхівка рівень води в річці Ріка впав до 70 см. Проїзд забезпечений, покриття дороги чисте, руйнувань візуально нема.

Нових зсувів, селевих виносів по області не було.

Загалом, протягом минулої доби на Закарпатті відбулось 11 зсувів. Усі служби працювали злагоджено, дороги були розчищені оперативно.

За даними Закарпатського гідрометеоцентру протягом 7-8 січня на більшій частині території Закарпатської області та в Ужгороді на дорогах очікується ожеледиця.