УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Дорожники завершили ремонт мосту в Перечині

Дорожники завершили ремонт мосту в Перечині

2 місяці тимчасових незручностей і оновлений 12-и метровий міст із проїжджою частиною у 8 метрів відповідає європейським стандартам якості.

Під час поточного середнього  ремонту  з’ясувалось, що міст на км 216+044 знаходиться в жалюгідному стані. Cпоруда, збудована 80 років тому, уже не справлялась із виконанням своїх функцій по пропуску руху та пропуску зливових вод. На замовлення Служби автомобільних доріг  у Закарпатській області  було розроблено технічні рішення, а  підрядник реалізував їх у повній мірі. З урахуванням ширини дороги, повздовжнього профілю та гідравліки.

Також під час ремонту мосту прочистили канал верх та вниз по течії, що убезпечує прилеглі дворогосподарства від підтоплень. Відновили безпечний пішохідний рух і влаштували оцинковане  перильне та бар’єрне огородження з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Також відновлений у повному обсязі рух автотранспорту.

Наступні наші плани – відновити повноцінний пішохідний рух у Перечині – облаштувати тротуари та автобусні зупинки. Роботи продовжимо уже тоді, коли сприятимуть погодні умови.

Ремонт мосту в Перечині – один із етапів відновлення автошляху національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород. Дорогу відновлюють у рамках програми Президента  «Велике будівництво».