УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Інтенсивні опади спровокували сходження селевих потоків на Закарпатті

Інтенсивні опади спровокували сходження селевих потоків на Закарпатті

Незначний верховий зсув стався вночі на Рахівщині. Зокрема, у селі Луг – на автодорозі Н-09 Мукачево- Івано-Франківськ-Львів. Протягом години дорожні служби його розчистили. Інтенсивні опади не припиняються і вдень. В Рахові Тиса піднялась на 3 метри. Замулено 24 водопропускні труби, 2 км кюветів. Перерви в русі не було, роботи по очистці дорожньої смуги продовжуються.

Також невеликий селевий винос вночі стався на 100 км автодороги Р 21 – Долина-Хуст. Він пошкодив водовідведення та спричинив перелив через дорогу. В результаті був перекритий рух. О 4 –й ранку підрядна організація «ПБС» відновила водовідвід.

Також, сьогодні через формування максимальних рівнів води почався перелив на автодорогу Мукачево-Рогатин в районі с.Вільхівка, Нижні-Ком’яти. На місці чергує поліція. За даними синоптиків, можливе початкове підтоплення автодороги с.Малі Геєвці-  Тисянка (рівень небезпеки помаранчевий).

Наразі ситуація під контролем.

Також ліквідовуємо ямковість на автодорозі М-06 Київ-Чоп. Через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями. Підрядні організації приділяють максимум зусиль для їх ліквідації. Однак, через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів. На даний час на ліквідації ямковості на М-06  працює 5 бригад. Ділянки з аварійною ямковістю позначені дорожніми знаками. Велике прохання до учасників дорожнього руху бути обережними, звертати увагу на знаки, дотримуватися безпечної швидкості.

Інформуємо також учасників дорожнього руху, що дороги через перевали на Н-09 (Мукачево-Івано-Франківськ-Львів) , Р-21 (Долина-Хуст) та Н-13 (Львів-Самбір) відремонтовані і без вибоїн. Тому рекомендуємо планувати поїздки в сторону Львівської та Івано-франківської областей саме через них.