УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » КОМІСІЙНИЙ ОГЛЯД-2021: ПІДБИТО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОГО ОБСТЕЖЕННЯ АВТОДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

КОМІСІЙНИЙ ОГЛЯД-2021: ПІДБИТО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОГО ОБСТЕЖЕННЯ АВТОДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

 

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Закарпатської області, належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації 2021 року та на виконання листа Департаменту патрульної поліції від 29.03.2021р. №6781/41/27/02-2021 та Державного агентства автомобільних доріг України від 01.04.2021р. № 953/1/09-02/13 на території області було проведено весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів на дорогах загального користування державного значення.

Під час проведення комісійні обстеження, визначилися з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами з ліквідації недоліків щодо експлуатаційного утримання мережі доріг державного значення в межах видатків, визначених на поточний рік.

В ході спільного комісійного обстеження було зафіксовано стан покриття проїзної частини, узбіч, смуги відведення, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, встановлення рекламоносіїв, розміщення об’єктів сервісу, під’їздах до залізничних переїздах  та інше. Особливу увагу приділено забезпеченню безпеки дорожнього руху в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг державного значення.

За результатами обстеження, на автошляхах загального користування державного значення області (міжнародних, національних і територіальних) необхідно:

встановити 420 дорожніх знаків та 2 280 сигнальних стовпчиків;

замінити 605 дорожній знаків та 1090 сигнальних стовпчиків; 

поремонтувати 14,5 км тротуарів;

улаштувати 15,2 км металевого огородження;

поновити 380 км розмітки;

ліквідувати 450 м2 ямковості;

вирубити 60 км паролсі;

ліквідувати 120 сміттєзвалищ;

спланувати 45 км узбіч. 

Про перебіг та результат виконаних робіт було поінформовано громадськість через місцеві засоби масової інформації, а також офіційний сайт. Тема експлуатаційного утримання була висвітлена у прямих ефірах теле і радіо програм національного мовника UA: Закарпаття, а також регіональними корпунктами всеукраїнських інформаційних агентств.