УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » На Берегівщині дорожники продовжують ремонтувати 75-метровий міст та відновлюють дорожнє покриття.

На Берегівщині дорожники продовжують ремонтувати 75-метровий міст та відновлюють дорожнє покриття.

Це одна з найбільш завантажених доріг Закарпаття, де не припиняється транспортних рух між Україною, Угорщиною та Румунією.

Працює підрядна організація ШБУ-77. Роботи не припиняються навіть вночі.

Працюють у кількох напрямках.

  • Влаштовують гідроізоляцію на 75 метровому мості на ділянці км 13+580. Це кінець села Бене. Праву сторону роблять по ходу пікетажу. Закінчили монтувати перильне та бар’єрне огородження. Ліва сторона вже готова. До кінця жовтня роботи планують закінчити.
  • Відновлюють дорожнє покриття до відповідних параметрів на ділянці км 19+500– розширюють окремі ділянки дороги. Смт Вилок
  • Влаштовують вирівнюючий шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші на ділянці км 16+580 16+653- 17+652 (ліва сторона). Це пряма дорога між Бене та Вилоком.

Міжнародна автодорога М 23 Берегове-Виноградів-Велика Копаня у Закарпатській області має протяжність майже 50 км. У 2021 капітально ремонтують 21 кілометр. Решта – вже завершено минулоріч. Таким чином, М 23 буде повністю відновлена.  

Масштабні роботи стали реальними, завдяки президентській ініціативі «Велике будівництво»