УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » На Тересвянському мосту влаштували асфальт для безпечного проїзду

На Тересвянському мосту влаштували асфальт для безпечного проїзду

У рамках експлуатаційних робіт влаштували тонкошарове асфальтне покриття на мосту, що розташований на дорозі по Н-09 Мукачево — Рахів — Івано-Франківськ — Львів на км 105+014.

Міст через річку Тересва є стратегічно важливим об’єктом, тому задля забезпечення безпеки руху по ньому було ухвалено рішення влаштувати шар асфальту на обох смугах та під’їздах з обох боків – 104 м та 71 м. 

Звертаємо увагу, що роботи були проведені для забезпечення проїзду, і не є етапом реконструкції мосту, яка запланована на 2021 рік. Нині тривають роботи з проєктування. 

Нинішній стан мосту за експертною оцінкою визначений як обмежено працездатний. У 2019 році Службою автомобільних доріг у Закарпатській області введено тимчасове обмеження руху із забороною проїзду транспортних засобів загальною вагою понад 7  тонн. Перевізники мусять об’їжджати аварійний міст місцевими дорогами, а це гак у 32 км.   

Міст через річку Тересва на км 105+014 дороги Н-09 Мукачево — Рахів — Івано-Франківськ — Львів. Маршрут є транспортним коридором області, яка має виходи до кордону з 4 країнами ЄС. Міст, що має надважливе значення для логістики регіону, це шлях для мешканців Рахівського та Тячівського районів до обласного центру та Мукачево. По обидва боки річки Тересва, через яку і прокладений міст, населені пункти – село Бедевля та смт Тересва.