Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Очільник Закарпатської облдержадміністрації та заступник голови облради привітали дорожників Закарпаття з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника

Очільник Закарпатської облдержадміністрації та заступник голови облради привітали дорожників Закарпаття з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника

          Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, яке щорічно відзначають в останню неділю жовтня, керівництво області в особі голови обласної державної адміністрації Г.Москаля та заступника голови обласної ради П.Грицика привітали працівників дорожнього господарства із наближенням професійного свята.

           В ході урочистого засідання найкращим представникам галузі керівники області вручили Почесні грамоти та Подяки від імені обласної державної адміністрації та обласної ради.

         У вітальній промові Геннадій Москаль акцентував увагу, що Закарпатський край – це на самперед туристична перлина України, яка має бути доступна усім громадянам нашої країни та зарубіжним гостям, а це у повній мірі можливо лише при наявності якісних доріг.

         Петро Грицик у свою чергу відмітив, що професія «дорожник» в край важлива для нашого краю, оскільки на сьогодні дійсно є проблема браку фахівців дорожньої галузі, отже працівники цього напрямку не повинні бути недооцінені.

           Наприкінці зустрічі керівники області щиро побажали присутнім міцного здоров’я, процвітання, мирного неба над головою та подякували за сумлінну працю. 

 

                                                                                                                                                                                                                         Прес-служба САД у Закарпатській області