УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Погіршення погодних умов – очікується налипання мокрого снігу

Погіршення погодних умов – очікується налипання мокрого снігу

25 січня по Закарпатській області очікується випадіння 9 см снігу, головним чином у високогір'ї Карпат. За даними  обласного гідрометеоцентру, найбільше опадів очікується на півночі області, на Ужоцькому перевалі. На рівнинній частині Закарпаття – без опадів.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області відбулася нарада щодо експлуатації доріг у зимовий період, за участі представників обласних управлінь Національної поліції та Державної Служби з Надзвичайних ситуацій, а також начальника Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, представників підрядних організацій. Головна тема – погіршення погодних умов, у зв'язку із надходженням циклону.   

Посилення опадів, у вигляді мокрого снігу, у першій половині 25 січня очікується на Латірському перевалі, що по М-06. Міжнародний маршрут Київ-Чоп розчищатимуть 7 комбінованих дорожніх машин. Також у разі потреби управління ДСНС готове надати техніку підвищеної прохідності. 

Спецтехніка від ДСНС також чергує на Яблуницькому перевалі, по Н-09. На ділянці очікується зниження температури до -6 градусів.

   

Снігоочисна техінка працює на Подобовецькому, Синевирському перевалах, що по Т-07-18, а також на Торунському – це Р-21. 

Всього для прибирання снігового покриву та обробки покриття за потреби може бути задіяно 82 одиниці техніки. Заготовлено також 4100 тонн солі, та 6300 тонн суміші із протиожеледних матеріалів.

За даними обласного центру Гідрометеорології, з ночі 26 січня температура опускатиметься і стабільний мінус очікується не тільки вночі, а й вдень по всій території області. 

Антициклон, що надійде за сніговим циклоном, принесе сильний вітер та погіршення видимості зокрема і на дорогах.