УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо дорожні ремонти до популярних бальнеологічних курортів Закарпаття.

Продовжуємо дорожні ремонти до популярних бальнеологічних курортів Закарпаття.

Роботи одночасно  йдуть на кількох ділянках автодороги  Т-07-37 Хуст- Шаян-Вишково-Буштино.

23-х кілометровий маршрут з'єднує місто Хуст та селище Буштино і включає під'їзд до санаторію «Шаян». Також неподалік термальні води у Велятино.

Нічні та ранкові заморозки дещо уповільнюють роботу дорожників, але тим не менше, вона не зупиняється. Тому просимо мати терпіння.

До слова, на ділянці від Хуста до Буштино ремонтують 12 мостів.

Серед інших, міст у Велятино. Права сторона вже готова. Доробляються тротуари. На лівій стороні вкладається армована сітка. Вздовж нової дороги встановлюють лотки по правій стороні, також дренажну трубу, аби не підтоплювало городи людей і не розмивало дорожнє полотно.

Окремий проєкт – будівництво у смт Вишково нового мосту через річку Тиса. Через велику колійність, пучини, руйнування краю проїзної частини, інтенсивність руху тут досить низька. Після будівництва нового мосту, старий розберуть. Це плани на 2022 рік.

У курортному Шаяні продовжують вручну вкладати бруківку. Вже перевлаштували значну ділянку, намагаючись не створювати дискомфорту відпочивальникам. Остаточно завершать роботи у 2022 році. Також тут роблять додатковий тротуар та облаштовують  автобусну зупинку. До слова, сама дорога до Шаяну повністю нова – зроблена у 2021 році.

Перемощують стару бруківку і в центрі Вишкова, також облаштовують технічний тротуар.

На оновлених дорогах наносять розмітку, роблять узбіччя  та з’їзди у верхньому шарі.

Ремонт автодороги Т-07-37 здійснює підрядна організація ПБС в рамках ініціативи Президента «Велике Будівництво».