УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Триває будівництва мосту через річку Теребля в селі Буштино (Відео)

Триває будівництва мосту через річку Теребля в селі Буштино (Відео)

На «Буштинському мості» (Автодорога Н-09) влаштували 5 з 7 монолітних плит, вже у стадії завершення шоста. З лівого та правого боків вже забетоновані тротуари.  – відкриємо міст в листопаді.

Переглянути відео тут

На початку серпня на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів були відновлені роботи з будівництва мосту через річку Теребля в селі Буштино Тячівського району Закарпатської області. Плануємо відкрити міст у листопаді 2020.

За серпень влаштована залізобетонамонолітна плита на трьох прольотах мосту, зараз завершується бетонування на 6 прольоті. На 5 прольотах вже забетоновані тротуари. Усього Буштинський міст має 7 прольотів.

Проєкт нового мосту було розроблено ще в 2004 році, роботи тривали з 2006 до 2013, коли були зупинені через брак фінансування. Влітку 2020 роботи були відновлені в рамках Програми Президента «Велике будівництво». Підрядник планує відмонолитити захисну залізобетонну плиту, влаштувати гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття. Буде встановлено перильне та бар’єрне огородження, освітлення.

Новий міст добудовується поруч із аварійним 70-річним мостом, який закритий для великовагового транспорту. Новий міст відповідає сучасним нормам навантаження, які очікувано зростуть після ремонту дороги Н-09 в 2020 році. Довжина мосту складає 169,04 метри. Основний проїзд 10,5 метрів і два тротуари по 1,5 метра.

Нагадаємо, в 2020 році заплановано оновлення 158,8 км дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях.