УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Увага! Обмежений рух транспорту по трасі М-06 Київ – Чоп

Увага! Обмежений рух транспорту по трасі М-06 Київ – Чоп

У Рівненській області йдеться про ділянку км 258+513 – 432+877. А також це стосується ділянок, які проходят через Житомирську та Київську області. Йдеться насамперед про великовагові транспортні засоби, які рухаються у напрямку міста Київ. 

Обмеження спричинені складними погодними умовами, а саме сильними снігопадами та поривами вітру. З другої половини дня 8 лютого опади посилюються практично по всій території України з піковим накопиченням снігу у західних, північних, центральних областях, в окремих регіонах з випаданням дощу при мінусових температурах. Щоб техніка змогла розчистити шляхи, Служби автомобільних доріг в областях запроваджують тимчасові обмеження руху великовагового транспорту дорогами загальнонаціонального значення.

 Якщо негода застала вас у дорозі, то скористайтесь місцями відстою для великогабаритного транспорту, всі вони позначені на Google мапі.  http://bit.ly/2WsAaZe Служба автомобільних доріг у Закарпатській області закликає водіїв бути  уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху та без нагальної необхідності не виїжджати на власному автотранспорті у далекі подорожі.