Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » ВЛАШТУВАННЯ ВЕРХНЬОГО ШАРУ З ЩМА НА ДІЛЯНЦІ АВТОДОРОГИ М-23 (Відео)

ВЛАШТУВАННЯ ВЕРХНЬОГО ШАРУ З ЩМА НА ДІЛЯНЦІ АВТОДОРОГИ М-23 (Відео)

Автошлях М 23 — автомобільний шлях міжнародного значення на території України, Берегове — Виноградів — кордон із Румунією. Починається в Береговому, проходить через Виноградів та закінчується в пропускному пункті Велика Копаня, що веде до Сату-Маре в Румунії. Загальна довжина — 49,7 км.

Днями підрядник ШБУ77 на ділянці між селом Вілок та містом Виноградово проводив роботи із влаштування верхньогошару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Переглянути відео за посиланням

ЩМА - це суміш одномірного щебеню, дробленого піску з мінеральним порошком та бітуму, які взяті в певному (раціональному) співвідношенні та змішані в нагрітому стані.

В щебенево-мастиковому асфальтобетоні навантаження сприймається більш жорстким шаром, який складається з щебеню кубовидної форми, бітуму, мінерального порошку та волокон. Такий склад дорожнього одягу має кращі деформативні властивості, тому дорожня конструкція вцілому більш довговічна.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні, адже на дорозі працює важка техніка! Обов’язково звертайте увагу на попереджувальні знаки! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість, не виконуйте небезпечних маневрів.

Довідка: Це одна з найбільш завантажених доріг Закарпаття, по якій рухаються в тому числі транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією. Пасажирський потік веде до міжнародного пункту пропуску "Вилок" на українсько-угорському кордоні, а вантажно-пасажирський – до міжнародного пункту пропуску "Дяково" на українсько-румунському кордоні.