Служба автомобільних доріг
у Закарпатській області

» Прес-центр » новини » Як на Закарпатті ремонтують дороги державного значення (ФОТО)

Як на Закарпатті ремонтують дороги державного значення (ФОТО)

На автодорогах держанного значення Закарпаття продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості.

У низинній частині області державних дорогах, також  аварійні ремонти, на ділянках де утворилася значна ямковість, яка впливає на безпеку дорожнього руху. В зв'язку з цим та настанням сприятливих погодних умов протягом двох останніх тижнів відповідно графіку розпочаті роботи з ліквідації аварійної ямковості на основних маршрутах області холодними асфальтобетонними сумішами з використанням «ремонтерів» та щебеневими сумішами.

На автодорозі М-06 ліквідація аварійної ямковості практично завершується, ведуться роботи на автодорогах Н-13 Львів- Самбір-Ужгород у межах Ужгородського та Перечинського районів, на автодорозі М-24 Велика Добронь-Мукачево-Берегове-КПП «Лужанка» в Мукачівському та Берегівському районах, на автодорозі Н-09 Мукачево-Рахів- Богородчани-Івано-Франківськ-Рогагин-Бібрка-Львів на вкрай вражених ділянках, де планується продовження середніх ремонтів, аварійні вибоїни засипаються щебеневою сумішшю для підтримання безпечних умов проїзду .

Для збільшення обсягів робіт та пришвидчення термінів їх виконання запущено в роботу асфальтобетонний завод в м. Мукачево, активно проводяться роботи з підготовки до запуску асфальтобетонних заводів у містах Хуст, Ужгород та смт Тересва.